Moderní 5 dílná sada koupelna a WC

1 hodnocení
790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Vylepšete si svou koupelnu a toaletu s touto pětidílnou sadou, které obsahuje:

 1. Moderní WC štětka s designem ROSEGOLD
 2. Moderní odpadkový koupelnový koš (3l) v designu ROSEGOLD
 3. Moderní dávkovač tekutého mýdla v designu BLACKBAMBOO
 4. Moderní držák na kartáčky v designu BLACKBAMBOO
 5. Moderní podklad pro tuhé mýdlo v designu BLACKBAMBOO 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vybavte svou koupelnu a toaletu doplňky, které pozvednou její design na vyšší úroveň

 1. Moderní WC štětka s designem ROSEGOLD - moderní štětka s moderním designem Vám povznese design Vašeho WC a koupelny na vyšší úroveň. Díky celoobalovému designu není štětka vidět a nekazí dojem z čisté, moderní koupelny. ROSEGOLD design zajistí, že se budete držet aktuálních trendů.

  wc štětka
 2. Moderní odpadkový koupelnový koš (3l) v designu ROSEGOLD -  díky unikátnímu ROSEGOLD designu bude koupelnový odpadkový koše prefektně ladit s WC štětkou. Je ideálně velký pro koupelnu a s tím spojený odpad.

  WC KOŠ

 3.  Moderní dávkovač tekutého mýdla v designu BLACKBAMBOO - tento dávkovač tekutého mýdla z bambusového dřeva a odolného plastu díky designové kombinaci BLACKBAMBOO dodá Vaší koupelně ten nejmodernější styl - společně s dalšími doplňky navíc skvěle ladí.

  DÁVKOVAČ MÝDLA

 4. Moderní držák na kartáčky v designu BLACKBAMBOO - podobně jako u dávkovače tekutého mýdla se jedná o kousek, který přesně doplní další produkty v sadě. Vyrobeno z bambusového dřeva a odolného plastu.

  kALÍŠEK NA KARTÁČKY

 5. Moderní podklad pro tuhé mýdlo v designu BLACKBAMBOO - poslední kousek v této moderní sadě představuje podklad pro tuhé mýdlo opět v perfektní kombinaci pevného černého plastu a bambusového dřeva. Je to poslední kousek do mozaiky pro perfektně vypadající koupelnu.

  Podstavec na mýdlo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: