VELKÉ RODINNÉ KUFRY

10 položek celkem

Cena

16903090
116903090

Značky

Materiál

Zámek

Položek k zobrazení: 10

V naší kategorii „Velké rodinné kufry“ Vám přinášíme pestrý výběr velkých rodinných kufrů. Tato velikost se perfektně hodí na zahraniční týdenní rodinné dovolené, na delší pobyty v délce delší než týden, a samozřejmě také pro studijní pobyty ERASMUS. Naše široká paleta produktů Vám umožní najít ten správný velký rodinný kufr, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme cestovní zavazadla různých vlastností, barev, designů, abychom zajistili, že si vybere opravdu každý.

Specializujeme se především na skořepinové kufry, které jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, jako je ABS či POLYKARBONÁT. Jedná se o velice cenově dostupné kufry, které však disponují nebývalou kvalitou a odolností proti nárazu, poškrábání a poničení.

Všechny velké rodinné kufry jsou vybaveny kvalitními otočnými kolečky, teleskopickou rukojetí pro snadnou manipulaci a kombinačními či TSA zámky, které chrání Vaše cennosti.

Design a barva kufru hrají také důležitou roli. Můžete si vybrat mezi nenápadnými barvami, jako je černá nebo šedá, nebo se rozhodnout pro výraznější barvy, jako je mint nebo vínová, které vám na letišti zajistí snadnou identifikaci vašeho kufru. U nás najdete příruční cestovní kufry, které nejenže vám usnadní cestování, ale také budou dokonalým doplňkem vašeho stylu.