VELKÉ RODINNÉ KUFRY

10 položek celkem

Cena

16903090
116903090

Značky

Materiál

Zámek

Položek k zobrazení: 10

V naší kategorii „Velké rodinné kufry“ Vám přinášíme pestrý výběr velkých rodinných kufrů. Tato velikost se perfektně hodí na zahraniční týdenní rodinné dovolené, na delší pobyty v délce delší než týden, a samozřejmě také pro studijní pobyty ERASMUS. Naše široká paleta produktů Vám umožní najít ten správný velký rodinný kufr, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme cestovní zavazadla různých vlastností, barev, designů, abychom zajistili, že si vybere opravdu každý.

Specializujeme se především na skořepinové kufry, které jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, jako je ABS či POLYKARBONÁT. Jedná se o velice cenově dostupné kufry, které však disponují nebývalou kvalitou a odolností proti nárazu, poškrábání a poničení.

Všechny velké rodinné kufry jsou vybaveny kvalitními otočnými kolečky, teleskopickou rukojetí pro snadnou manipulaci a kombinačními či TSA zámky, které chrání Vaše cennosti.

Design a barva kufru hrají také důležitou roli. Můžete si vybrat mezi nenápadnými barvami, jako je černá nebo šedá, nebo se rozhodnout pro výraznější barvy, jako je mint nebo vínová, které vám na letišti zajistí snadnou identifikaci vašeho kufru. U nás najdete příruční cestovní kufry, které nejenže vám usnadní cestování, ale také budou dokonalým doplňkem vašeho stylu.

 

V Sapelo si dáváme za cíl přinášet našim zákazníkům tu nejlepší možnou hodnotu, a to nejen během tradičních sezonních výprodejů, ale po celý rok. Rozumíme, že čekání na sezonní slevy může být frustrující a časově nevhodné, zvláště když potřebujete něco koupit hned. Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou.

Naše filozofie je jednoduchá: proč čekat na sezonní výprodeje, když můžete ušetřit každý den? V Sapelo nabízíme skvělé ceny našich produktů celoročně.

V Sapelo máme jasný cíl: - zajistit, aby naši zákazníci získávali nejlepší poměr ceny a kvality za své peníze po celý rok, a to i mimo období tradičních sezonních výprodejů. Chápeme, že očekávání na slevy může být zdrojem frustrace a nemusí vyhovovat vašim okamžitým potřebám. Z toho důvodu jsme se rozhodli dělat věci jinak. 

Naše motto je prosté: proč se spoléhat na sezonní slevy, když můžete užívat výhodných cen celý rok? V Sapelo vás proto čekají atraktivní ceny našich produktů bez ohledu na roční období. Toto nastavení vám umožňuje nakupovat s vědomím, že vždy dostáváte tu nejlepší možnou nabídku, ať už je to v lednu nebo v červenci.