PŘÍRUČNÍ KABINOVÉ KUFRY

10 položek celkem

V naší kategorii „Příruční kabinové kufry“ Vám přinášíme pestrý výběr příručních kabinových kufrů nejen do letadla, ale i na kratší cesty (pracovní cesty, víkendové pobyty). Naše široká paleta produktů Vám umožní najít ten správný příruční kufr do letadla, který bude vyhovovat nejen Vašim potřebám, ale i přísným předpisům leteckých společností jako jsou třeba Smartwings, EasyJet, Ryanair, Eurowings nebo Wizz Air (co se rozměrů týče). Nabízíme příruční kabinová zavazadla různých vlastností, barev, designů, abychom zajistili, že si vybere opravdu každý.

Specializujeme se především na skořepinové kufry, které jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, jako je ABS či POLYKARBONÁT. Jedná se o velice cenově dostupné kufry, které však disponují nebývalou kvalitou a odolností proti nárazu, poškrábání a poničení.

Všechny kabinové zavazadla jsou vybaveny kvalitními otočnými kolečky, teleskopickou rukojetí pro snadnou manipulaci a kombinačními či TSA zámky, které chrání Vaše cennosti.

Design a barva kufru hrají také důležitou roli. Můžete si vybrat mezi nenápadnými barvami, jako je černá nebo šedá, nebo se rozhodnout pro výraznější barvy, jako je mint nebo vínová, které vám na letišti zajistí snadnou identifikaci vašeho kufru. U nás najdete příruční cestovní kufry, které nejenže vám usnadní cestování, ale také budou dokonalým doplňkem vašeho stylu.

 

V Sapelo si dáváme za cíl přinášet našim zákazníkům tu nejlepší možnou hodnotu, a to nejen během tradičních sezonních výprodejů, ale po celý rok. Rozumíme, že čekání na sezonní slevy může být frustrující a časově nevhodné, zvláště když potřebujete něco koupit hned. Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou.

Naše filozofie je jednoduchá: proč čekat na sezonní výprodeje, když můžete ušetřit každý den? V Sapelo nabízíme skvělé ceny našich produktů celoročně.

V Sapelo máme jasný cíl: - zajistit, aby naši zákazníci získávali nejlepší poměr ceny a kvality za své peníze po celý rok, a to i mimo období tradičních sezonních výprodejů. Chápeme, že očekávání na slevy může být zdrojem frustrace a nemusí vyhovovat vašim okamžitým potřebám. Z toho důvodu jsme se rozhodli dělat věci jinak. 

Naše motto je prosté: proč se spoléhat na sezonní slevy, když můžete užívat výhodných cen celý rok? V Sapelo vás proto čekají atraktivní ceny našich produktů bez ohledu na roční období. Toto nastavení vám umožňuje nakupovat s vědomím, že vždy dostáváte tu nejlepší možnou nabídku, ať už je to v lednu nebo v červenci.

Skladové zásoby se tenčí kvůli vysoké poptávce. Odhadovaný stav zásob.

DOPRAVA ZDARMA na všechny objednávky nad 2500 Kč

Možnost dobírky

14 denní záruka vrácení peněz

97% zákazníků hodnotí SAPELO jako VYNIKAJÍCÍ

DOBÍRKA TWISTO MASTERCARD VISA PŘEVOD GOOGLEPAY APPLEPAY
Money Back Guarantee

14 denní záruka vrácení peněz Pokud nebudete spokojeni s produktem, jednoduše jej ZDARMA vraťte na naše náklady a my vám vrátíme peníze.

✔ Skladem. Objednejte během příštích  a produkt bude u vás IHNED ZÍTRA
Jaromír
★★★★★
Ověřený zákazník HEUREKA

Doporučuji pro kvalitu výrobku, ochotu, komunikaci a rychlost. ID objednávky: 202402220