PŘÍRUČNÍ KABINOVÉ KUFRY

11 položek celkem

Cena

4902390
14902390

Značky

Materiál

Zámek

Položek k zobrazení: 11

V naší kategorii „Příruční kabinové kufry“ Vám přinášíme pestrý výběr příručních kabinových kufrů nejen do letadla, ale i na kratší cesty (pracovní cesty, víkendové pobyty). Naše široká paleta produktů Vám umožní najít ten správný příruční kufr do letadla, který bude vyhovovat nejen Vašim potřebám, ale i přísným předpisům leteckých společností jako jsou třeba Smartwings, EasyJet, Ryanair, Eurowings nebo Wizz Air (co se rozměrů týče). Nabízíme příruční kabinová zavazadla různých vlastností, barev, designů, abychom zajistili, že si vybere opravdu každý.

Specializujeme se především na skořepinové kufry, které jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, jako je ABS či POLYKARBONÁT. Jedná se o velice cenově dostupné kufry, které však disponují nebývalou kvalitou a odolností proti nárazu, poškrábání a poničení.

Všechny kabinové zavazadla jsou vybaveny kvalitními otočnými kolečky, teleskopickou rukojetí pro snadnou manipulaci a kombinačními či TSA zámky, které chrání Vaše cennosti.

Design a barva kufru hrají také důležitou roli. Můžete si vybrat mezi nenápadnými barvami, jako je černá nebo šedá, nebo se rozhodnout pro výraznější barvy, jako je mint nebo vínová, které vám na letišti zajistí snadnou identifikaci vašeho kufru. U nás najdete příruční cestovní kufry, které nejenže vám usnadní cestování, ale také budou dokonalým doplňkem vašeho stylu.