JAK NA VÝMĚNU POŠKOZENÉHO KOLEČKA U CESTOVNÍHO KUFRU: KROK ZA KROKEM

kolečko

JAK NA VÝMĚNU POŠKOZENÉHO KOLEČKA U CESTOVNÍHO KUFRU: KROK ZA KROKEM

VYMĚŇTE KOLEČKO SNADNO A RYCHLE

Cestování může být náročné samo o sobě, a poslední věc, kterou byste chtěli řešit, je nefunkční kufr. Poškozené kolečko může způsobit, že se vaše zavazadlo bude špatně táhnout nebo dokonce vůbec nepohybovat. Naštěstí výměna kolečka u kufru je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý během 5 minut. Navíc, s ROWEX by Sapelo.cz GARANCÍ náhradního kolečka ke kufru ZDARMA (v případě poškození) to bude opravdu hračka. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků, a váš kufr bude opět jako nový.

1. Identifikace poškozeného kolečka

Nejprve je důležité určit, které kolečko potřebuje vaši pozornost. Podívejte se na kufr z každé strany a zkontrolujte, které z koleček je poškozené nebo nefunkční. Můžete to udělat tak, že kufr postavíte na bok a opatrně ho posunete po podlaze, abyste zjistili, které kolečko nepracuje jak má. Tento krok vám pomůže určit, na kterou stranu kufru se soustředit.

2. Příprava kufru a kolečka k výměně

Otevřete kufr a lokalizujte vnitřní stranu, která odpovídá poškozenému kolečku. Jednoduše rozepněte vnitřní stranu kufru (podšívku) a snadno se tak dostanete k problémovému kolečku.

3. Odstranění poškozeného kolečka

S pomocí vhodného šroubováku vyšroubujte šrouby, které drží poškozené kolečko. Dbejte na to, abyste šrouby a jakékoli malé díly odložili na bezpečné místo, abyste je později snadno našli. Tímto krokem odstraníte poškozené kolečko z kufru.

4. Instalace nového kolečka

Vezměte nové kolečko a umístěte ho na místo toho starého. Ujistěte se, že otvory pro šrouby na novém kolečku perfektně sedí do otvorů na kufru. Správné zarovnání zajišťuje, že kolečko bude po instalaci fungovat hladce a efektivně.

5. Upevnění nového kolečka

Použijte šrouby, které jste dříve odložili, a pevně je zašroubujte zpět na místo. Je důležité šrouby důkladně utáhnout, ale zároveň si dávejte pozor, abyste materiál kufru nepoškodili přílišným utažením. Správné upevnění zajišťuje, že nové kolečko zůstane na svém místě a bude fungovat jak má. Jakmile je nové kolečko pevně na místě, je čas vrátit se k vnitřní straně kufru (podšívky) a znovu ji zipem uzavřít.

6. Finální kontrola

Posledním krokem je provést závěrečnou kontrolu, abyste se ujistili, že kolečko je správně instalované a že kufr se opět pohybuje hladce. Zkuste kufr několikrát potáhnout, abyste ověřili, že vše funguje jak má. Pokud je vše v pořádku, gratulujeme, právě jste úspěšně vyměnili poškozené kolečko u svého cestovního kufru. Výměna kolečka u cestovního kufru může být s trochou trpělivosti a správnými nástroji snadná. Teď, když znáte kroky, můžete si být jisti, že váš kufr bude vždy připraven na vaše další dobrodružství.